مقام معظم رهبری مدظله العالی
پخش آثار

افتخارم پوشیدن پیراهن پرسپولیس است/هواداران شرمنده ام کردند

مدافع تیم پرسپولیس گفت:من با تیم پرسپولیس قرارداد دارم و مسوولان باشگاه باید تصمیم گیرنده این موضوع باشند.


محمد انصاری در گفت وگو با کاپ،درباره جلسه امروز خود در باشگاه پرسپولیس اظهارداشت: امروز برای چند کار اداری و مالیاتی و همینطور دیدار با مسوولان باشگاه به محل باشگاه رفتم.. در این چند وقت بحث بر سر  رفتن یا ماندنم زیاد بود. من خودم به شخصه دوست دارم در ایران بمانم و در تیم پرسپولیس بازی کنم و حضور در این تیم برایم افتخار است. خداراهم شکر می کنم که به تیم ملی دعوت شده ام و این افتخار بزرگی است که پیراهن تیم ملی را بر تن کردم. 

وی درباره رفتنش به چین و یا ماندن و نظر و تصمیم گیری نهایی در این باره به کاپ گفت: پیشنهاد کشور چین،پیشنهاد خوبی است و از نظر مبلغ قرارداد به نفع باشگاه است اما نظر سرمربی نیز در این باره مهم است. من مدیون  برانکو هستم که بسیار به من لطف داشته است و در زمان مربیگری ایشان در پرسپولیس من پیشنهاد خوبی دریافت کردم. هواداران نیز به من لطف داشتند و از من حمایت کردند.در هر حال من با تیم پرسپولیس قرارداد دارم و مسوولان باشگاه باید تصمیم گیرنده این موضوع باشند.

ملی پوش پرسپولیس درباره اینکه رضا شاهرودی که سابقه بازی در چین را دارد به وی توصیه کرده است که به این کشور نرود بیان داشت:اتفاقا این موضوع را شنیدم.به همین دلیل می خواهم با پیشکسوت بزرگ پرسپولیس نیز صحبتی داشته باشم و نظر او را هم بدانم.

موضوع : ورزشی ، | 821 بازدید

پست های مرتبط

دیدگاه خود را ارسال کنید

comments
کد امنیتی رفرش
مطالب بر اساس
بازدید
جدید ترین
پیشنهادی
×