مقام معظم رهبری مدظله العالی
پخش آثار

این خصوصیات مردانه، زنان را جذب می کند!

سه شنبه 02 مرداد 1397 | 2 دیدگاه

این خصوصیات مردانه، زنان را جذب می کند!

برخی از خصوصیات مردانه وجود دارند که باعث می شوند مردان توسط زنان جذب شوند. در این مقاله این خصوصیات مردانه ای که باعث جذب شدن توسط زنان می شود را ذکر می کنیم.

موضوع : زناشویی ، | 912 بازدیدادامه مطلب

آشنایی با گیاهان اسپرم ساز

یکشنبه 19 آذر 1396 | 0 دیدگاه

آشنایی با گیاهان اسپرم ساز

موضوع : زناشویی ، | 805 بازدید

چگونه در دوران نامزدی رابطه جنسی داشته باشیم؟

تنها کسی که می تواند در خصوص رابطه جنسی شما و نامزدتان در دوران عقد، تصمیم گیری کند خود شما هستید. اما گرفتن این تصمیم کار ساده ای نیست و نباید از کنار آن به سادگی عبور کنید. پس بهتر است درست تصمیم گرفت وتحت تاثیر رابطه نشد.در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه در دوران نامزدی رابطه جنسی داشته باشید؟

موضوع : زناشویی ، | 724 بازدیدادامه مطلب

بهترین خوراکی ها برای درمان زودانزالی

دوشنبه 17 مهر 1396 | 0 دیدگاه

بهترین خوراکی ها برای درمان زودانزالی

در این مطلب به شما آموزش می دهیم که از چه راه هایی میتوانید استفاده کنید که انزال زودرس را با استفاده از میوه مرکبات درمان کنید .

موضوع : زناشویی ، | 731 بازدیدادامه مطلب

با این 15 عادت روزمره میل جنسی شما افزایش می یابد !!

اگر احساس می کنید که شادابی گذشته را ندارید، باید بدانید که تنها نیستید. تحقیقات نشان می دهد که نزدیک به یک سوم زنان و 15 درصد مردان به طور منظم احساس تمایل به رابطه جنسی ندارند. ولی کارهای زیادی هست که می توانید برای برگشتن روابط جنسی خود به روال عادی انجام دهید. میل جنسی خود را با این تغییرات در شیوه زندگی که مورد تایید متخصصان است، افزایش دهید.

موضوع : زناشویی ، | 791 بازدیدادامه مطلب

روش خواندن صیغه ی ازدواج موقت

شنبه 30 اردیبهشت 1396 | 0 دیدگاه

روش خواندن صیغه ی ازدواج موقت

طریقه ی خواندن صیغه ی ازدواج موقت

مقدّمه ی۱: قبل از خواندن صیغه ی عقد موقت، ابتدا باید مهریه ای مشخص شود تا صیغه ی عقد صحیح باشد. حتّی اگر خانم بگوید مهریه نمی خوام، باز هم عقد صحیح نیست. لذا حتما باید مهریه ـ هر  چند اندک ـ مشخص شود.

موضوع : گوناگون ، زناشویی ، | 1121 بازدیدادامه مطلب

آلبوم عکس “زنان صیغه ای” با قیمت 30 تا 300 هزار تومان برای ازدواج موقت

بعضی از این مراکز آلبوم عکس زنان صیغه ای را برای ازدواج موقت به مشتریان نشان میدهند – وزارت ورزش و جوانان قبلا طرح‌هایی داشت برای ساماندهی صیغه و ازدواج موقت که هیچ‌کدام به مرحله اجرایی نرسید، ولی بهتر است با این وضع متولیان فکر چاره‌ا‌ی برای این پدیده بکنند.

موضوع : گوناگون ، زناشویی ، | 1449 بازدیدادامه مطلب

راهکارهای جلوگیری افسردگی بعد از زایمان

چهارشنبه 13 بهمن 1395 | 0 دیدگاه

 راهکارهای جلوگیری افسردگی بعد از زایمان

تولد یک نوزاد می تواند زمینه ساز شکل گیری مجموعه ای از احساسات قدرتمند، از هیجان و شادی تا ترس و اضطراب در مادر شود. اما تولد نوزاد می تواند به حالتی منجر شود که شاید انتظارش را نداشته باشید و آن چیزی نیست جز افسردگی.

موضوع : زناشویی ، | 874 بازدیدادامه مطلب

چگونه همسری ایده آل پیدا کنیم

چهارشنبه 13 بهمن 1395 | 0 دیدگاه

چگونه همسری ایده آل پیدا کنیم

در این مقاله می‌‌خواهیم با جواب برخی از سوال‌ها در مورد عشق و محبت آشنا شویم و ببینیم رابطه دو نفر بر اساس چه مبناهایی ممکن است شکل بگیرد و ادامه یابد. عشق و محبت، پدیده‌ای است که از روزگاران دور، ذهن انسان را به خود مشغول کرده است. در این زمینه اغلب یک سوال مطرح می‌‌شود و آن این که چرا دو نفر همدیگر را دوست دارند؟ و چرا می‌‌خواهند تا آخر عمر با هم زندگی مشترک داشته باشند؟

موضوع : زناشویی ، | 754 بازدیدادامه مطلب

درمان زودانزالی مردان درطب سنتی

پنجشنبه 25 آذر 1395 | 0 دیدگاه

درمان زودانزالی مردان درطب سنتی

بیضه از حداکثر 900 لوله ی پیچدار منی ساز(seminiferous tubules) تشکیل شده که در آنها اسپرم ساخته می شود و طول متوسط هریک از لوله ها بیش از 0.5 متر است. سپس اسپرم به اپیدیدیم(epididymis) تخلیه می گردد که آن نیز لوله ای پیچدار به طول حدود 6 متر است. اپیدیدیم به مجرای دفران(vas deferens) منتهی می شود و مجرای دفران درست پیش از ورود به غده ی پروستات(prostate gland) متسع می گردد و آمپول مجرای دفران را می سازد. در هر طرف پروستات یک کیسه ی منی(seminal vesicle) وجود دارد که به انتهای پروستاتی آمپول باز می شود. محتویات هم آمپول و هم کیسه ی منی وارد مجرای انزالی(ejaculatory duct) می گردد که با گذر از تنه ی غده ی پروستات ٬ به پیشابراه (اورترای) داخلی(internal urethra) تخلیه می شود. مجرای پروستاتی(prostatic ducts) هم از غده ی پروستات به مجرای انزالی و از آنجا به پیشابراهی پروستاتی تخلیه می گردد.

موضوع : زناشویی ، | 648 بازدیدادامه مطلب

درمان زود انزالی با دار چین

پنجشنبه 25 آذر 1395 | 0 دیدگاه

درمان زود انزالی با دار چین

دارچین یکی از گیاهان خیلی خوب و مفید برای درمان زود انزالی می باشد. دارچین از زمان های قدیم برای درمان زود انزالی و ناتوانی جنسی مفید بوده است و امروزه هم این گیاه دارویی یکی از بهترین راه های درمان می باشد. دارچین به خاطر طعم دلپذیری که دارد معمولأ هم در غذا و هم در نوشیدنی های گرم و سرد می توانید از آن استفاده کنید. البته مصرف خیلی زیاد دارچین هم می تواند باعث افزایش فشار خون و یا معده درد شود. درمان زود انزالی با دارچین یکی از روش های آسان و لذت بخش می باشد چون هم می توانید به صورت پودر شده از آن استفاده کنید و یا می توانید به راحتی از آن در داخل چای و یا قهوه خود استفاده کنید.

موضوع : زناشویی ، | 681 بازدیدادامه مطلب
مطالب بر اساس
بازدید
جدید ترین
پیشنهادی
×