مقام معظم رهبری مدظله العالی
پخش آثار

طارمی از پرسپولیس فرصت خواست / آقای گل دردسر جدید هواداران

به گزارش خبرنگار وبسایت نود، مهدی طارمی امروز(چهارشنبه) به تهران آمد اما در تمرینات پرسپولیس شرکت نکرده است.

قرار بود این بازیکن از روز جمعه در تمرینات پرسپولیس حاضر شود اما حالا تصمیم گرفته شرایط لژیونر شدنش را بررسی کند و از باشگاه برای تعیین تکلیف وضعیت خود فرصت خواسته است.

مسئولان باشگاه پرسپولیس می دانند که طارمی در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد شد و با توجه به جذب منشا و حضور علیپور و امیری و همچنین مشکلات مالی که با آن مواجه هستند به دنبال این هستند تا با ترانسفر طارمی بخش عمده ای از مشکلات باشگاه را حل و فصل کنند.

از سوی دیگر طارمی هم تمایل دارد که لژیونر شود و در اروپا به فوتبال خود ادامه دهد. این بازیکن از تیم پانیونیوس یونان پیشنهاد جدی داشت و حتی گفته می شد پانیونیوس حاج‌صفی و طارمی را با هم می‌خواست اما به امید اینکه طارمی هم بتواند رضایتنامه اش را خودش بگیرد حاج‌صفی را جذب کرده و منتظر مهاجم گلزن پرسپولیس و تیم ملی ایران است.

تیم هایی همچون پانیونیوس و دیناموزاگرب که طارمی را مدنظر داشتند برای اخذ رضایتنامه و جذب این مهاجم مجموعا بیش از ۳۰۰ هزار یورو هزینه نمی کنند. این در حالی است که طاهری و ترکاشوند حدود دو هفته پیش به طارمی اعلام کردند اگر می خواهد لژیونر شود باید حداقل ۴ میلیارد تومان برای دریافت رضایتنامه به باشگاه پرداخت کند.

طارمی در حالی که پیشنهاد یک میلیون یورویی برای اخذ رضایتنامه ندارد از طاهری فرصت خواسته است و به همین دلیل تا هفته آینده در تمرینات شرکت نمی کند تا شاید بتواند خواسته باشگاه را برای لژیونر شدن فراهم کند.

زمانی که باشگاه پرسپولیس چراغ سبز نشان داده و اعلام کرده حاضریم با این شرط رضایتنامه طارمی را صادر کنیم، تلاش طارمی برای دریافت رضایتنامه و پیوستن به تیمهای اروپایی دور از انتظار نیست.

این در حالی است که کمال کامیابی نیا هم هنوز قراردادش را تمدید نکرده است. قبلا سایت نود اعلام کرد کمال کامیابی نیا درخواستی نزدیک به یک و نیم میلیارد تومان داشته که با مخالفت طاهری مواجه شده است.

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای به سرانجام رساندن این تمدید قرارداد پرحاشیه اعلام می کنند به زودی با کمال کامیابی نیا قرارداد خود را تمدید خواهیم کرد و ترکاشوند امروز هم با اعلام این مسئله ابراز امیدواری کرد که تمدید قرارداد با کامیابی نیا به زودی انجام شود که عصر امروز این اتفاق افتاد و این بازیکن قرارداد خود را امضا کرد.

در شرایطی که سروش رفیعی از پرسپولیس جدا شده، بازگشت احمد نوراللهی با مشکلاتی همراه بوده و کامیابی نیا هم برای تمدید قرارداد زمان زیادی را صرف کرد، مهدی طارمی هم تمایل به لژیونر شدن پیدا کرده و در حالی که تیمی حاضر نیست برای رضایتنامه او یک میلیون یورو پرداخت کند از باشگاه فرصت خواسته تا شاید بتواند خواسته مسئولان پرسپولیس را برآورده کند.

موضوع : ورزشی ، | 608 بازدید

پست های مرتبط

دیدگاه خود را ارسال کنید

comments
کد امنیتی رفرش
مطالب بر اساس
بازدید
جدید ترین
پیشنهادی
×