مقام معظم رهبری مدظله العالی
پخش آثار

قیمت مرغ گران شد!

چهارشنبه 18 اسفند 1395 | 0 دیدگاه

قیمت مرغ گران شد!

مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از افزایش قیمت ۲۵۰ تومانی مرغ خبر داد و گفت: با توجه به روند کاهشی قیمت از ابتدای هفته تا روز گذشته، امروز به یکباره نرخ هر کیلو مرغ به سبب امتناع مرغداران از تحویل بار به کشتارگاه با افزایش ۲۵۰ تومانی روبرو شده که البته این روند دوامی ندارد.

وی افزود: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۴ هزار و ۸۵۰، مرغ آماده به طبخ در کشتارگاه ۶ هزار و ۸۰۰، توزیع درب واحد‌های صنفی ۶ هزار و ۹۵۰ و خرده فروشی‌های سطح شهر ۷ هزار و ۶۰۰ تومان است.

 
یوسف خانی با اشاره به نرخ سایر مشتقات بیان کرد: قیمت هر کیلو ران مرغ با کمر ۶ هزار و ۳۰۰، سینه با کتف ۱۲، سینه بدون کتف ۱۳ و فیله مرغ ۱۵ هزار تومان است.
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی در خصوص پیش بینی قیمت مرغ طی روزهای آتی بیان کرد: با توجه به جوجه ریزی مناسب مرغداران تا پایان سال حداقل و حداکثر قیمت از ۷ هزار و ۳۰۰ تا ۷ هزار و ۶۰۰ تومان بسته به تقاضا در روزهای مختلف خواهد بود.
 
وی از ثبات نرخ ماهی طی ۱۵ روز اخیر خبر داد و اضافه کرد: با توجه به عرضه مناسب ماهی پیش بینی می‌شود که نرخ ماهی طی روزهای پایانی سال از ثبات نسبی برخوردار باشد.
 
یوسف خانی با اشاره به آخرین وضعیت قیمت ماهی در بازار تصریح کرد: نرخ هر کیلو شیر جنوب ۲۷، کپور ۱۲، قزل آلا ۱۳، تیلاپیا ۱۹، سفید پرورشی ۱۴، آزاد دزفول ۸، سالمون ۱۶، شوریده ۱۳، راشگو ۱۳، سالمون نروژ ۴۱ وسنگسر طلایی ۲۱ است.
موضوع : اقتصادی ، | 913 بازدید

پست های مرتبط

دیدگاه خود را ارسال کنید

comments
کد امنیتی رفرش
مطالب بر اساس
بازدید
جدید ترین
پیشنهادی
×