مقام معظم رهبری مدظله العالی
پخش آثار

مدیرعامل پرسپولیس زیر حرفش زد

پنجشنبه 26 اسفند 1395 | 0 دیدگاه

مدیرعامل پرسپولیس زیر حرفش زد

به گزارش پارس نیوز، وحید هاشمیان با اشاره به شرایط خودش و فعالیت در باشگاه هامبورگ، گفت: چندی پیش مسئول تیم های پایه هامبورگ با بنده تماس گرفت و قرار شد تا آخر فصل با آنها همکاری داشته باشم. بعد از آن برای آینده فوتبالی تصمیم می گیرم. تصمیماتی که می گیرم باید برای خانواده ام هم خوب باشد. فوتبال در زمان گذشته همه چیز زندگی من بود ولی بعد از ازدواج، فوتبال جزئی از زندگی شده و باید تصمیماتی را بگیرم که با شرایط خانواده ام هماهنگ باشد.

وی در خصوص صحبتهای «سانی اولیسه» همبازی سابقش در باشگاه بوخوم که گفته بود «هاشمیان به من توهین نژادپرستانه کرده بود و برای همین با او درگیر شدم» به رادیو تهران، گفت: من جواب اولیسه را ندادم. همیشه به تمام هم تیمی هایم احترام گذاشته ام و رنگ پوست برایم معنا و مفهومی نداشته است. بهترین دوستان من از تمام ادیان، کشورها و از نژادهای مختلف هستند. اولیسه آدم ناجوانمردی بود که بعد از آن درگیری زنگ زد و از من  معذرت خواهی کرد ولی باشگاه او را اخراج کرد. حتی تمام بازیکنان بوخوم گفتند اگر اولیسه بعد از این اقدامش به تمرین بیاید، ما تمرین نمی کنیم.

بازیکن پیشین تیم های بایرن مونیخ و هامبورگ افزود: چندی بعد اولیسه به باشگاه دورتمند آمد و این باشگاه هم او را اخراج کرد. بعد از یکی دو هفته بایرن مونیخ با من وارد مذاکره شد. اگر صحبتهای اولیسه مبنی بر توهین نژادپرستی من صحت داشت دورتمند او را  اخراج نمی کرد و بایرن با من هم وارد مذاکره نمی شد. بنده نیازی ندارم از خودم دفاع کنم و دلیلی هم نمی بینم. برای من این موضوع تمام شده است. آدمی که گناهکار است بیشتر شلوغ می کند تا آدمی که بی گناه است.

هاشمیان که سابقه بازی در پرسپولیس را هم دارد، درباره شرایط این فصل سرخپوشان تصرحی کرد: پرسپولیس تیم خوب و منظم با مربی توانمندی است. امسال، سال خوبی برای پرسپولیس بود و ان شاءالله با مدیریت خوب، مشکلات مالی از بین برود. این تیم نباید با این همه تماشاگر مشکل مالی داشته باشد مگر به خاطر مدیریت نادرست.

وی درباره اینکه آیا مطالباتش را از باشگاه پرسپولیس گرفته است یا خیر، تاکید کرد: تا الان خیر چون بازیکن ایرانی هستیم و به باشگاه احترام می گذاریم. اگر هم کاری می کنیم از داخل ایران است نه فیفا؛ برای همین هیچ موقع نمی توانیم پولمان را بگیریم مگر با سختی زیاد. در حالی که بازیکنان و مربیان خارجی به فیفا شکایت می کنند و پولشان را می گیرند. اگر ما این کار را بکنیم می شویم وطن فروش و بی تعصب.

هاشمیان در پایان گفت: متاسفانه می روند از اوکراین بازیکن می آورند که در حد لیگ ایران نیستند. یک میلیارد پول به این بازیکنان می دهند و بعد هم آنها از ایران می روند. اینها ایراد ندارد ولی پول وحید هاشمیان که ۱۱ سال در بوندس لیگا بازی کرده بود و با کمترین قرارداد به پرسپولیس را نمی دهند. متاسفانه مدیریت فعلی باشگاه پرسپولیس زیر مذاکراتش با بنده زد که مهدی تاج هم در جریان آن بود. من هم از این به بعد قانونی پیگیری می کنم. کمیته انضباطی هم گفته که حق با من است ولی فدراسیون فوتبال کاری نمی کند. اگر فدراسیون قوانین را رعایت می کرد این مشکلات پیش نمی آمد.

موضوع : ورزشی ، | 552 بازدید

پست های مرتبط

دیدگاه خود را ارسال کنید

comments
کد امنیتی رفرش
مطالب بر اساس
بازدید
جدید ترین
پیشنهادی
×