مقام معظم رهبری مدظله العالی
پخش آثار

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید 

تعداد زیادی از بازیگران میباشند که برادران و خواهران دوقلو دارند اما کمتر از انها در دنیای سینما نام برده شده هست،حتی بعضی اوقات این دوقلوها در فیلم ها هم نقش بازی کرده اند. داشتن یک خواهر یا برادر دوقلو می تواند خیلی زیبا و گاهی هم عجیب باشد. عجیب از آن جهت که بعضی از دوقلوها احساسات و تفکرات نمونه هم دارند

 

و این برای همه ي خوشگل هست. حالا فکرش را بکنید که یک هنرمند مشهور و یک سلبریتی هم خواهر یا برادر دوقلو داشته باشد!! در این نوشتار با ما همراه باشید تا ۸ هنرمند مشهور که خواهر یا برادر دوقلو دارند را بشناسید.

۱.اسکارلت و هانتر یوهانسن

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

نخستین هنرمند مشهور لیست ۸ هنرمند مشهور که خواهر یا برادر دوقلو دارند اسکارلت هست. اسکارلت یوهانسن یکی از مشهور‌ترین چهره‌هاي هالیوود هست که سابقه بازی در فیلم‌هایي مثل گمشده در ترجمه و ویکی کریستینا بارسلونا را دارد.

 

اما این هنرپیشه برادر دو قلوی قد بلندی به نام هانتر دارد که اغلب در کنار او روی مراسم فرش قرمز حاضر می شود. هانتر اکثر وقتش را صرف فعالیت‌هاي خیریه و حضور در کارزار سیاستمداران میکند؛ از جمله در سال ۲۰۰۸ که به کارزار انتخاباتی باراک اوباما پیوست.

 

۲.وین دیزل و پل وینسنت

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

افراد کمی میدانند وین دیزل «که نام اصلی‌اش مارک سینکلر وینسنت هست» یک برادر گمنام دارد که در صنعت سرگرمی‌سازی مشغول به کار هست.پل وینسنت معمولا در کانون دقت قرار ندارد، اما سال ۲۰۱۳ بود که دیزل تصویری از برادرش را به همراه پل واکر «هنرپیشه درگذشته سینما»، همبازی‌اش در آلبوم فیلم‌هاي سریع و خشمگین،روی شبکه‌هاي اجتماعی گذاشت و نوشت : “دو پل.”

 

۳.کیفر و ریچیل ساترلند

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

کیفر ساترلند قهرمانی فوق‌العاده هست و اگر مشهور‌ترین نقشی که نقش بازی کرده را ملاک قرار دهیم، می تواند ۲۴ ساعت را بدون خوردن، خوابیدن و توالت رفتن سر کند.اما کمتر کسی می داند که او یک خواهر دوقلو به نام ریچیل دارد که شغلی در رابطه با کارهای پس از ساخت فیلم دارد.

 

۴.لاورن کاکس و ام لامار

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

لاورن کاکس، ستاره سریال نارنجی همان سیاه هست، سال ۲۰۱۴ تبدیل به نخستین بازیگر تراجنس تاریخ شد که نامزد دریافت جایزه امی می شود.سوفیا بارست که در سریال بازی میکرد نیز یک تراجنس بود و در سری اول سریال، فلاش‌بکی بود که وی را گذشته از تغییر جنسیت و زمانی که آتش‌نشانی به نام مارکوس بود، نشان می‌داد.

 

آن زمان کاکس عمده مشهور نبود «دست‌کم بعنوان هنرپیشه‌اي تراجنس» و احتمالا تعداد زیادی از بینندگان پیش خودشان گفتند که گریمور آلبوم چقدر مفید وی را به شکل یک مرد گریم کرده؛ اما حقیقت این بود که نقش مارکوس را ام لامار، برادر دوقلوی او «که در صنعت موسیقی مشغول به کار هست» نقش بازی کرده بود.

 

۵.اشتون و مایکل کوچر

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

بسیاری اشتون کوچر را برای بازی در فیلم اثر پروانه‌اي می‌شناسند، اما کمتر کسی می داند که او برادری به نام مایکل دارد که در بچگی دچار فلج مغزی شد و در ۱۳ سالگی عمل پیوند قلب انجام داد.

 

اشتون کوچر چندی گذشته گفت: “برادر من با فلج مغزی به جهان آمد و این باعث شد با خودم فکر کنم که دوست داشتن مردم یک انتخاب نیست و این افراد با شرایط برابر نسبت به بقیه خلق نمیشوند. با در نظر گرفتن توانایی‌ها و کارهایی که می توانیم بکنیم، طرز فکر و چیزهایی که می بینیم، به طرزی باورنکردنی در شرایطی نابرابر خلق می شویم. ولی همۀ ما در توانایی دوست داشتن بقیه مساوی هستیم.”

 

۶.لیندا و لزلی همیلتون

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

در فیلم ترمیناتور ۲ آن صحنه را یادتان هست که T۱۰۰۰ خودش را به شکل سارا کانر درآورد و در آخرین لحظه‌اي که داشت پسرش را می‌کشت توسط سارا کانر حقیقی متوقف شد؟خب، احتمالا هنگام تماشای فیلم آن صحنه را هم بخشی از جلوه‌هاي ویژه درخشان فیلم به حساب آوردید، اما حقیقت این هست که آن صحنه را لزلی همیلتون خواهر دوقلوی لیندا بازی کرد.

 

۷.ویل و روپرت یانگ

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

 به گزارش پارس ناز ویل یانگ یکی از پیروز‌ترین چهره‌هایي هست که توسط شوهای تلویزیونی بریتانیا کشف شده و در سال ۲۰۰۱ برنده جایزه استعدادیابی موسیقی پاپ شد. اما احتمالا خبر ندارید که او برادر دوقلویی به نام روپرت دارد.احتمالا نام او خیلی وقت‌ها با روپرت یانگ بازیگر مرلین اشتباه گرفته می شود، اما برادر ویلی عمده میانه‌اي با شهرت ندارد. هرچند که اگر روزی نظرش را تغییر دهد میتواند یکی از مدل‌هاي پیروز برای تبلیغ جلیقه نجات شود.

 

۸.رامی و سامی مالک

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

آخرین فرد لیست ۸ هنرمند مشهور که خواهر یا برادر دوقلو دارند رامی و سامی مالک میباشند. رامی، بازیگر سریال آقای ربات در ۱۸ سالگی تبدیل به نخستین بازیگر از اقلیت‌هاي قومی شد که توانسته جایزه برترین بازیگر نقش اول امی را به دست آورد.او یک برادر دو قلو به نام سامی دارد که در لس‌آنجلس معلم هست. البته هر دو برادر در سینما مشغول به کار نیستند اما دست‌کم اسم هردوی آن‌ها سینمایی هست: رامی و سامی.

موضوع : فرهنگی وهنری ، | 595 بازدید

پست های مرتبط

دیدگاه خود را ارسال کنید

comments
کد امنیتی رفرش
مطالب بر اساس
بازدید
جدید ترین
پیشنهادی
×