مقام معظم رهبری مدظله العالی
پخش آثار

حضور یگان‌هایی از نیروی زمینی ارتش در محل ساختمان پلاسکو

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، یگان‌هایی از نیروی زمینی ارتش برای کمک به حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو، در محل این ساختمان حضور یافته‌اند.


این نیروها، با تجهیزات لازم در محل حضور یافته‌اند.

تکمیلی//

** آماده باش بیمارستان های ارتش

امیر سرتیپ دوم دکتر شهرام بابلی رئیس اداره بهداشت، امداد و درمان نیروی زمینی از آماده باش بیمارستان های این نیرو به منظور کمک به حادثه دیدگان پلاسکو خبر داد.

وی افزود: برابر اوامر سلسله مراتب فرماندهی، کلیه بیماستان های این نیرو در حال آماده باش برای کمک و امداد به حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو هستنند.

** اعزام سگ‌های زنده‌یاب نزاجا

سگ های زنده یاب نیری زمینی ارتش به دستور ستاد بحران این نیرو برای جستجوی افرادی که زیر آوار ساختمان پلاسکو مانده اند به این محل اعزام شدند.

** اعزامی تکاوران تیپ 65 نوهد به پلاسکو

با دستور ستاد بحران نیروی زمینی ارتش تعداد صد نفر از دانشجویان دانشگاه افسری امام علی(ع)، 18 نفر از نیروهای تیپ مخصوص 65 و تعدادی از پزشکیاران به همراه تجهیزات به منطقه حادثه ساختمان پلاسکو اعزام شدند بعد از اعلام ستاد بحران ارتش،ستاد بحران نیروی زمینی  جلسه ای را در مرکز فرماندهی و کنترل عملیات نیروی زمینی با حضور جانشین فرمانده نیروی زمینی، مدیریت های عملیات، عملیات روانی، آماد و پشتیبانی، دایره های بحران، هوانیروز و پشتیبانی رزمی مهندسی برگزار کرد.

بنابر دستورات این جلسه تعداد 100 نفر از دانشجویان دانشگاه افسری امام علی(ع)، 18 نفر از نیروهای تیپ مخصوص 65 و تعدادی پزشکیار به همراه تجهیزات از جمله آمبولانس، کمپرسی، لودر، بیل مکانیکی وارد منطقه حادثه دیده ساختمان پلاسکو شدند و در حال خدمت رسانی به مصدومان و کمک به نیروهای امدادی هستند.

 

انتهای پیام/

689 بازدید

دیدگاه خود را ارسال کنید

comments
کد امنیتی رفرش
مطالب بر اساس
بازدید
جدید ترین
پیشنهادی
×